На даний момент 185 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Проекти || Правових актів Міська рада (ПРОЕКТ) Про організацію тимчасової роботи об’єктів виносної торгівлі

(ПРОЕКТ) Про організацію тимчасової роботи об’єктів виносної торгівлі

e-mail Друк PDF

З метою підтримки суб’єктів малого та середнього бізнесу у кризовий період, недопущення скорочення кількості робочих місць та, враховуючи наявність колізій у чинному законодавстві України щодо порядку здійснення господарської діяльності у сфері виносної торгівлі, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розміщення та організацію роботи до 31.12.2012 мережі об’єктів виносної торгівлі (пересувних Тимчасових Споруд, групи пересувних Тимчасових Споруд) (далі – пересувних ТС, (групи пересувних ТС) на території м. Миколаєва відповідно до заяв суб’єктів господарювання, що звернулись до державних адміністраторів із заявами про прийняття рішення виконавчого комітету міської ради щодо укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення пересувної ТС (групи пересувних ТС) до відділу дозвільних процедур Миколаївської міської ради до 17.05.2012 року, окрім суб’єктів господарювання, які мають намір здійснювати діяльність у сфері сезонної роздрібної торгівлі, нестаціонарних об’єктів сфери послуг, та об’єктів, які розміщенні на земельних ділянках на підставі договору про встановлення особистого строкового сервітуту, щодо яких вже встановлено право власності, користування або укладено договори оренди між Миколаївською міською радою та суб’єктами господарювання.

2. Призупинити до 31.12.2012 року дію п. 2.2.2 рішення Миколаївської міської ради № 14/16 від 26.01.2012 року для суб’єктів господарювання зазначених у Додатку 1 із правом оформлення договорів щодо законного користування земельними ділянками (договорів на право оренди, власності, користування або договорів про встановлення особистого строкового сервітуту).

3. Суб’єктам господарювання, зазначеним у Додатку 1, у термін до 01.12.2012 року звернутися до державних адміністраторів відділу дозвільних процедур Миколаївської міської ради з належним чином розробленою та погодженою технічною документацією щодо встановлення меж особистого строкового сервітуту для розміщення пересувних ТС (групи пересувних ТС), з метою винесення на розгляд виконавчого комітету Миколаївської міської ради проекту рішення про укладення договорів про встановлення особистих строкових сервітутів для розміщення пересувних ТС (групи пересувних ТС).

4. Суб’єктам господарювання, зазначеним у Додатку 1, здійснювати діяльність у сфері виносної торгівлі з обов’язковим дотриманням вимог чинного законодавства у тому числі щодо обов’язкового оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

5. Адміністраціям районів міста у термін не пізніше 30 днів після набрання чинності цим рішенням надати суб’єктам господарювання зазначеним у Додатку 1, належним чином засвідчені виписки із рішення Миколаївської міської ради.

6. Адміністраціям районів міста протягом 30 днів з моменту набрання чинності цим рішенням провести семінари з суб’єктами господарювання зазначеними у Додатку 1, які розміщують або мають намір розмістити свої пересувні ТС (групи пересувних ТС) на території відповідного району, щодо роз’яснення процедури оформлення договору особистого строкового сервітуту для розміщення пересувної ТС (групи пересувних ТС).

7. Адміністраціям районів міста протягом 30 днів з моменту набрання чинності цим рішенням довести до відома суб’єктів господарювання, зазначених у Додатку 1, про необхідність демонтажу пересувних ТС (груп пересувних ТС) до 15.01.2013 у разі не укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту. Отримання суб’єктами господарювання вищезазначеного повідомлення завіряється їх особистим підписом та печаткою у разі її наявності.

8. Суб’єктам господарювання, зазначеним у Додатку 1, демонтувати пересувні ТС (групи пересувних ТС), щодо яких не укладено договір особистого строкового сервітуту, у термін до 15.01.2013 року.

9. Управлінню містобудування та архітектури Миколаївської міської ради, управлінню земельних ресурсів Миколаївської міської ради:

9.1 розглянути протягом 30 днів після набрання чинності цим рішенням технічні документації щодо встановлення меж особистого строкового сервітуту для розміщення пересувних ТС (групи пересувних ТС), надані до управлінь до набрання чинності цим рішенням, відповідно до вимог чинного законодавства.

9.2 У разі відмови по кожній технічній документації надати обґрунтовані письмові відповіді з обов’язковим зазначенням норм чинного законодавства.

10. Суб’єктам господарювання зазначеним у Додатку 1, які отримали письмовий висновок підписаний заступником  міського голови, до повноважень якого відноситься сфера підприємництва щодо можливості розміщення пересувної ТС (групи пересувних ТС) письмово звернутися до управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради із заявою щодо надання письмового повідомлення про відповідність намірів замовника щодо місця розташування пересувної ТС (групи пересувних ТС) комплексній схемі розміщення ТС (у разі її наявності) будівельним нормам, розробленої суб’єктами господарювання, які отримали передбачені чинним законодавством України ліцензії на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону.

11. Управлінню містобудування та архітектури Миколаївської міської ради та управлінню земельних ресурсів Миколаївської міської ради протягом 14 днів після набрання чинності цим рішенням надати міському голові інформацію про кількість звернень суб’єктів господарювання та/або звернень юридичних та фізичних осіб-підприємців, які отримали передбачені чинним законодавством України ліцензії на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону, щодо погодження технічних документації про встановлення меж особистого строкового сервітуту для розміщення пересувних ТС (групи пересувних ТС).

12. Управлінню містобудування та архітектури Миколаївської міської ради на підставі пропозицій, наданих 
відділом сфери послуг та управлінням земельних ресурсів щодо розміщення пересувних ТС (групи пересувних ТС) 
у вигляді нестаціонарних об’єктів сфери послуг розміщення пересувних ТС (нестаціонарних об’єктів сфери послуг )
 до 15 жовтня 2012 року у порядку передбаченому чинним законодавством.
 
13. Управлінню містобудування та архітектури Миколаївської міської ради на підставі пропозицій наданих управлінням 
земельних ресурсів Миколаївської міської ради спільно з відділом торгівлі щодо розміщення пересувних ТС (групи
 пересувних ТС) для здійснення сезонної роздрібної торгівлі вжити заходів щодо розроблення комплексної схеми 
розміщення пересувних ТС (групи пересувних ТС) для здійснення сезонної роздрібної торгівлі до 15 жовтня 2012 
року у порядку передбаченому чинним законодавством.
 

14. Управлінню містобудування та архітектури Миколаївської міської ради надавати письмові повідомлення про невідповідність намірів замовника щодо місця розташування пересувної ТС (групи пересувних ТС) комплексній схемі розміщення пересувних ТС (у разі її наявності) будівельним нормам відносно місця розташування пересувної ТС (групи пересувних ТС) для здійснення сезонної роздрібної торгівлі для продовження терміну дії договору особистого строкового сервітуту у разі відсутності у комплексній схемі розміщення пересувних ТС (групи пересувних ТС) для здійснення сезонної роздрібної торгівлі.

15. Відділу торгівлі, відділу з організації оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами спільно з УМВС до 01 вересня 2012 року розробити та затвердити графік спільних заходів щодо ліквідації (припинення діяльності) місць для здійснення незаконної підприємницької діяльності (стихійної торгівлі).

16. Відділу з організації оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами забезпечити участь громадських формувань у заходах щодо ліквідації (припинення діяльності) місць для здійснення незаконної підприємницької діяльності (стихійної торгівлі).

17. Управлінню містобудування та архітектури Миколаївської міської ради щомісяця звітувати на засіданні постійної комісії міської ради з питань підприємництва, інвестицій, торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів щодо надання суб’єктам господарювання повідомлень про невідповідність намірів замовника щодо місця розташування пересувної ТС (групи пересувних ТС) комплексній схемі розміщення ТС (у разі її наявності) будівельним нормам із обов’язковим письмовим обґрунтуванням відмов згідно чинного законодавства.

18. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Васюкова Р.О., постійну комісію міської ради з питань підприємництва, інвестицій, торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів (Женжеруху).

Міський голова

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru