На даний момент 203 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Проекти || Правових актів Міська рада Про затвердження Порядку повернення демонтованого майна (проект)

Про затвердження Порядку повернення демонтованого майна (проект)

e-mail Друк PDF

Рішеннями Миколаївської міської ради затверджені порядки проведення демонтажів незаконно встановлених об’єктів (об’єктів виносної торгівлі, нестаціонарних об’єктів сфери послуг, кіосків, рекламних конструкцій тощо), при цьому не передбачено порядку повернення власникам демонтованого майна.

З метою забезпечення права власникам на повернення демонтованого майна, забезпечення повернення витрачених уповноваженою на проведення демонтажних робіт організацією коштів, витрачених на демонтаж,  керуючись Цивільним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок повернення демонтованого майна (далі–Порядок, додається).

2. Встановити, що майно, демонтоване до затвердження цього Порядку і не повернуте власникам, повертається згідно з цим Порядком.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради: з питань управління комунальною власністю міста (Баєва), з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин (Дробота).

Міський голова                                                                                        В.Д. Чайка

Затверджено

рішенням  міської ради

від

ПОРЯДОК

повернення демонтованого майна

1. Основні засади

1.1. Порядок повернення демонтованого майна (далі – Порядок) визначає процедуру, за якою повертаються демонтовані в порядку, встановленому Миколаївською міською радою, незаконно встановлені об’єкти (об’єкти виносної торгівлі, нестаціонарні об’єкти сфери послуг, кіоски, рекламні конструкції тощо) її власникам, а у випадку відмови власника - порядок прийняття майна до комунальної власності.

1.2. У цьому Порядку терміни вживаються у наступному значенні:

- власник демонтованого майна – фізична особа, фізична особа-суб’єкт підприємницької діяльності, юридична особа, якій згідно з діючим законодавством належить майно;

- демонтоване майно - незаконно встановлений об’єкт виносної торгівлі, пересувний об’єкт виносної торгівлі, нестаціонарний об’єкт сфери послуг соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення, рекламна конструкція тощо, які були встановлені без отримання дозвільної документації і демонтовані спеціально уповноваженою організацією в порядку, встановленому Миколаївською міською радою;

- спеціально уповноважена на проведення демонтажу організація – організація (комунальне підприємство), уповноважена згідно з рішенням міської ради або виконкому міської ради на проведення робіт по демонтажу незаконно встановлених об’єктів.

2. Порядок повернення демонтованого майна

2.1. Власник демонтованого майна має право на його повернення, звернувшись із заявою про це до організації, яка провела демонтаж з наданням наступних документів:

а) документа, що підтверджує майнове право на демонтоване майно;

б) документа, що підтверджує особу власника (або повноваження довіреної особи) демонтованого майна.

2.2. Після отримання заяви про повернення демонтованого майна організація, яка здійснила демонтаж, надає власнику демонтованого майна рахунок на оплату вимушених витрат організації, пов’язаних з демонтажем та зберіганням майна.

2.3. Демонтоване майно протягом 10 робочих днів повертається власнику тільки після сплати вимушених витрат організації, пов’язаних з демонтажем та зберіганням майна.

2.4. У випадку несплати власником демонтованого майна витрат організації, пов’язаних з демонтажем та зберіганням майна, протягом місяця з дня отримання рахунку вважається, що власник демонтованого майна відмовився від нього.

2.5. У випадку коли власник демонтованого майна відомий і протягом 10 робочих днів з моменту проведення демонтажу, він не звертається із заявою до організації, що здійснила демонтаж, з питання повернення майна, то організація, що здійснила демонтаж, направляє власнику демонтованого майна лист з роз’ясненням процедури, за якою майно можливо повернути.

Якщо протягом місяця з дня відправлення листа власник демонтованого майна не звернувся до організації, яка провела демонтаж, з питання повернення демонтованого майна вважається, що власник відмовився від нього.

2.6. У випадку коли власник демонтованого майна невідомий, організація, яка здійснила демонтаж, протягом 10 робочих днів, з моменту проведення демонтажу, розміщує в газеті «Вечерний Николаев» та на офіційному сайті Миколаївської міської ради інформацію про проведений демонтаж та про можливість повернення демонтованого майна.

Якщо протягом місяця, з дня розміщення оголошень, власник демонтованого майна не звернувся до організації, яка провела демонтаж, з питання повернення демонтованого майна вважається, що власник відмовився від нього.

2.7. У випадку настання подій, передбачених у п.п.2.4, 2.5, 2.6 цього Порядку, організація, яка здійснила демонтаж, звертається до управління з використання та розвитку комунальної власності Миколаївської міської ради з клопотанням щодо закріплення на баланс демонтованого майна із зазначенням наступної інформації: найменування майна, його технічні характеристики та вартість.

Управління з використання та розвитку комунальної власності Миколаївської міської ради після отримання клопотання щодо закріплення на баланс демонтованого майна своїм розпорядженням закріплює зазначене майно на балансі організації, що здійснила демонтаж.

________________________________________________

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru