На даний момент 185 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Проекти || Правових актів Міська рада Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації

Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації

e-mail Друк PDF
РОЗПОРЯДЖЕННЯ МИКОЛАЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ від 25 ЧЕРВНЯ 2011 № 312-р «ПРО ПЕРШОЧЕРГОВІ ЗАХОДИ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПУ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ»

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25 червня 2011 № 312-р

«Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації»

З метою впорядкування процедури доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні виконавчих органів Миколаївської міської ради, на виконання вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" (далі – Закон), та забезпечення прозорості і відкритості діяльності органів місцевого самоврядування, керуючись п.п. 19, 20 ч.4 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Встановити, що відділ по роботі зі зверненнями громадян департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міської ради щодо фізичних осіб та сектор приймання, обліку та організації роботи з документами загального відділу департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міської ради щодо юридичних осіб та об'єднань громадян:

  • 1.1. Є відповідальними за реєстрацію, опрацювання, облік та систематизацію запитів на інформацію.
  • 1.2. У встановленому порядку надають запитувачам форми письмових запитів на інформацію згідно з додатком.
  • 1.3. Надають консультації під час оформлення запитів на інформацію.
  • 1.4. Оформлюють запити на інформацію у разі, якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит (з обов'язковим зазначенням в запиті імені виконавця, контактного телефону та наданням копії запиту особі, яка його подала).
  • 1.5. Оброблюють запити, що пройшли реєстрацію у встановленому порядку, опрацьовують, систематизують, аналізують та контролюють задоволення запитів на інформацію.

2. Визначити спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями кабінет № 165 адміністративного будинку Миколаївської міської ради, розташованого за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська,20.

3. Керівникам виконавчих органів Миколаївської міської ради:

  • 3.1. У десятиденний термін визначити посадових осіб, які організовують у встановленому порядку доступ до публічної інформації, якою володіє виконавчий орган.
  • 3.2. Визначити спеціальні місця для роботи запитувачів з документами чи їх копіями.
  • 3.3. У місячний термін внести пропозиції щодо створення системи обліку документів, що знаходяться у виконавчих органах Миколаївської міської ради і містять публічну інформацію, передбачивши обов'язкову реєстрацію в цій системі таких документів та надання доступу до них за запитами, оприлюднення зазначеної інформації на офіційних веб-сайтах (а в разі їх відсутності – в інший прийнятний для громадян спосіб).
  • 3.4. Забезпечити систематичне та оперативне оприлюднення й оновлення інформації про свою діяльність, невідкладно, але не пізніше п'яти робочих днів з дня затвердження документа, надавати управлінню громадських зв'язків (Скрипніковій) інформацію для оприлюднення, визначену ст.15 Закону.
  • 3.5. Забезпечити оприлюднення відповідних проектів актів органів місцевого самоврядування в терміни, передбачені Законом.

4. Управлінню громадських зв'язків (Скрипніковій) забезпечувати у встановленому законодавством порядку оприлюднення інформації, визначеної ст.15 Закону.

5. Управлінню юридичного забезпечення виконавчих органів Миколаївської міської ради (Смородінову) спільно з управлінням громадських зв'язків (Скрипніковою) організувати інформування населення про права громадян, передбачені Законом.

6. Управлінню юридичного забезпечення виконавчих органів Миколаївської міської ради (Смородінову) забезпечити проведення навчання і підвищення кваліфікації з питань забезпечення доступу до публічної інформації посадових осіб, які організовують у встановленому порядку доступ до публічної інформації.

7. Встановити, що до затвердження Кабінетом Міністрів України граничних норм розмірів фактичних витрат на копіювання та друк, у разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний надати виконавчому органу Миколаївської міської ради, як розпоряднику інформації, необхідну кількість належного формату аркушів паперу в якості відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк.

У даному випадку надання інформації здійснюється протягом строку, передбаченого Законом, після відшкодування заявником фактичних витрат на копіювання та друк.

8. Покласти на заступників міського голови, керівників виконавчих органів Миколаївської міської ради персональну відповідальність за дотримання встановленого законодавством порядку розгляду запитів на інформацію.

9. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Андрієнка Ю.Г.

Міський голова
В.Д. Чайка

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru