На даний момент 173 гостей на сайті

Податківці проводять роз'яснювальну роботу щодо РРО

e-mail Друк PDF
Під час роз’яснювальної кампанії щодо застосування РРО/ПРРО податківцями столиці здійснюється розсилка інформаційних повідомлень на електронні адреси підприємців

«Столичні податківці проводять активну інформаційну кампанію щодо використання сучасних касових апаратів. В рамках кампанії щоденно проводяться тематичні заходи. Ми активно співпрацюємо з бізнесом, мої колеги йдуть з роз’ясненнями безпосередньо до ФОПів і ці візити носять виключно інформативний характер».

За словами керівниці столичної податкової, під час таких  зустрічей з платниками, податківці роз’яснюють нововведення, відповідають на актуальні питання громадян та можуть проконсультувати стосовно роботи касового апарату. Окрім того, у рамках роз’яснювальної кампанії щодо застосування РРО/ПРРО, податківцями столиці здійснюється розсилка інформаційних повідомлень на електронні адреси підприємців. Вони містять тематичну інформацію та пам’ятки щодо РРО/ПРРО. Такі листи, як і візити податківців, також носять суто інформативний характер.

На сайті податкової служби створено окремий розділ «Програмні РРО», де платники також можуть знайти всю необхідну інформацію.

Нагадуємо, що з 01 січня 2022 року  застосовувати РРО та/або програмні РРО при здійсненні розрахункових операцій (незалежно від виду діяльності та обсягу доходу) зобов’язані також фізичні особи – підприємці – платники єдиного  податку другої,  третьої та четвертої груп.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru