На даний момент 120 гостей на сайті

Незабаром запровадять електронні довіреності: плани Дубілета

e-mail Друк PDF
Міністр КМУ Дмитро Дубілет анонсував запровадження електронних нотаріальних довіреностей найближчим часом

Як повідомляє ТСН, Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет анонсував запровадження елекронних нотаріальних довіреностей найближчим часом.

«Я сподіваюсь, що вже цього року ми зможемо запровадити електронні довіреності. Можна буде відправити електронною формою її (довіреність – ред.) на будь-який e-mail і просто там, де треба, показати. І не потрібно буде витрачати час та гроші на пересилання паперових документів», – розповів Дубілет.

За його словами, фізична присутність тепер не потрібна. «Чому мені дуже подобається цей проєкт? Тому що для нього взагалі не потрібно жодних витрат. У нотаріусів вже є все обладнання, просто потрібно дописати кілька рядків у законі, впевнитись в тому, що ті, хто беруть довіреності, прийматимуть в електронній формі також, і це не складно – проєкт працюватиме», – пояснив міністр Кабміну.

Зазначається, що така послуга у нотаріуса не буде коштувати дорожче. «Ми прописуємо у законі те, що коли нотаріус робить нотаріальну довіреність, за бажанням клієнта він зможе безкоштовно отримати ще й електронну довіреність», – додав він.

Нагадаємо, раніше Дубілет заявив, що проєкт «Держава в смартфоні» не потребуватиме окремого рядка в державному бюджеті, бо він стосується майже всієї роботи, яку робить уряд.

ТСН

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru