На даний момент 301 гостей на сайті

Консолідація бізнесу через діяльність "ФЕДЕРАЦІЇ АСОЦІАЦІЙ МСБ"

e-mail Друк PDF

22 листопада 2013 року відбулась презентація  громадської спілки «Федерація асоціацій малого та середнього бізнесу».

Вперше в Україні стартував проект небаченого масштабу – об’єднання громадських організацій не за корпоративною належністю, а з метою глобальної консолідації бізнес-середовища з різними напрямками діяльності.

Проект представила керівник Спілки Герасимчук Олена Андріївна, яка відома як активний захисник прав і свобод малого та середнього бізнесу на посаді голови, очолюваної нею обласної профспілки працівників малого та середнього бізнесу «Єднання».

 

 

 

В сьогоденні влада відокремлена від бізнесу тому рішення нею часто-густо приймаються без урахування потреб бізнесу. На задумку організаторів Спілка повинна стати тим містком, який об’єднає владу та підприємництво, дозволить при прийнятті рішень керуватись також і їхніми інтересами.

Створення такого об’єднання покликано дати поштовх для розвитку підприємництва  на започаткування нових стандартів діяльності, розвинення законотворчої ініціатив шляхом залучення до формування вимог до влади широкого кола підприємців, консолідації зусиль з метою захисту і відстоювання своїх законних прав і свобод.

Керівництво Спілкою здійснює Рада Директорів, яка складається з керівників Асоціацій, що входять до складу Спілки. Основою Спілки є комітети, в тому числі по вихованню і підготовці лідерів громадських організацій нової формації, включаючи їх навчання за кордоном, з питань оподаткування та бухгалтерського обліку, з питань фінансового ринку послуг і соціального забезпечення, з питань лобіюванню проектів Спілки в органах державної влади і місцевого самоврядування та ін.

Президент Спілки Герасимчук О.А. наголосила: «Тільки спільними зусиллями можна добитись від влади рахуватись з громадською думкою при прийнятті рішень, а самі рішення приймати виключно після обговорення їх проектів з підприємництвом та громадою».

 

 

 

 

Останнє оновлення ( Середа, 27 листопада 2013, 07:13 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru