На даний момент 133 гостей на сайті

Увага! Семінари! Заходи!

Немає подій

 

 

 

Гарячi новини

  • Скорая предпринимательская помощь
  • Скорая предпринимательская помощь
  • Скорая предпринимательская помощь

Новини України

  • Профсоюз
  • Профсоюз

Є питання щодо оподаткування та відображення у формі №1ДФ доходів працівників? «Гаряча» лінія від ДФС

31 травня з 14:00 по 16:00 Державна фіскальна служба у редакції «Вісника» проведе «гарячу» телефонну лінію на тему «Оподаткування та відображення у формі №1ДФ доходів працівників»

У четвер, 31 травня, з 14:00 по 16:00 Державна фіскальна служба України у редакції «Вісника» проведе «гарячу» телефонну лінію на тему «Оподаткування та відображення у формі № 1 ДФ доходів працівників».

На запитання платників відповідатиме Надія Філіповських, заступник начальника Управління —  начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Управління адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Департаменту податків і зборів з фізичних осіб  ДФС України.

Усі бажаючі можуть поставити свої запитання за номером «гарячої» телефонної лінії: (044) 501-06-42 або залишити на сайті за посиланням.

Джерело:
Вісник. Офіційно про податки

Чи необхідно застосовувати касові апарати при продажу продукції на ринках та ярмарках?

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року №1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Постанова №1336) затверджено Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, відповідно до якого визначено які розрахункові операції можна проводити без застосування касових апаратів, з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі – Перелік).

Відповідно до п.3 Переліку суб’єкти підприємницької діяльності мають право здійснювати розрахунки без застосування касових апаратів з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій при здійсненні роздрібної торгівлі на ринках, ярмарках (за винятком розташованих на їх території магазинів, кіосків, палаток, павільйонів, приміщень контейнерного типу). Постановою №1336 встановлено граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів, у разі перевищення якого застосування касових апаратів є обов’язковим, зокрема для роздрібної торгівлі на ринках, ярмарках (за винятком розташованих на їх території магазинів, кіосків, палаток, павільйонів, приміщень контейнерного типу) у сумі 500 тис. грн. на один пункт продажу товарів.

У разі перевищення граничного розміру розрахункових операцій, суб’єкти господарювання зобов’язані у місячний термін з дати перевищення річного обсягу розрахункових операцій зареєструвати касові апарати та проводити розрахунки з застосовуванням касових апаратів.

<< Початок < 1 2 3 5 7 8 9 10 > Кінець >>

Сторінка 5 з 133

Одноклассники

ПАРТНЕРИ

 

 

Офіційний сайт Верховної Ради України

Офіційний сайт Миколаївської Міськради

ВІДЕО

Галерея

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

ПОГОДА

 

 

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru