На даний момент 145 гостей і 2 користувачів на сайті
  • ortopeder

Увага! Семінари! Заходи!

Немає подій

 

 

 

Гарячi новини

  • Скорая предпринимательская помощь
  • Скорая предпринимательская помощь
  • Скорая предпринимательская помощь

Новини України

  • Профсоюз
  • Профсоюз

26 квітня 2018 року у м. Миколаїв проводиться тренінг для представників бізнесу: «Лізинг: особливості послуги та переваги для клієнта».

Тренінг проводить Проектом USAID "Трансформація фінансового сектору" спільно з ВГО «НАСДСУ» та Асоціацією "Українське об єднання лізингодавців".

Під час тренінгу будуть розглянуті питання:

•             Як оптимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку?

•             Як розрахувати вартість грошей в часі та визначити оптимальну вартість ресурсу?

•             Як отримати податковий кредит на 100% вартості при сплаті лише авансу?

•             Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?

•             Новий інструмент фінансування, яким користуються 43% малого та середнього бізнесу в Європейському Союзі.

•             Як отримати обладнання та мати привабливий баланс для банків?

Дата проведення: 26 квітня 2018 року. Початок  о 10:00. Тривалість 3-4 години.

Місце проведення: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 34, Готель «Інгул», конференц-зал.

Запрошуємо Вас прийняти участь. Участь безкоштовна.

Форма реєстрації:  https://goo.gl/opmXxM

УВАГА!Розпочато прийом документів з конкурсного відбору проектів з отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 06 липня 2017 року № 247-р «Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів на виконання заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Миколаївській області щодо часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів», в області діє механізм фінансової підтримки малого і середнього підприємництва у вигляді часткової компенсації з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію проектів.

Кожен представник малого та середнього підприємництва має право на отримання компенсації у розмірі, що не перевищує 100 % облікової ставки НБУ, яка діяла на дату нарахування відсотків за користування кредитом (2018 р.), але не більше 50 % ставки за кредитом, встановленої банківською установою, яка дала позичальнику кредит, та не більше 200 тис. грн. в рік на одного позичальника.Головними умовами для отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів є: - створення додаткових робочих місць та витрати на створення одного робочого місця, за умови збереження існуючих.
Документи, які подаються для участі у конкурсному відборі: 1) заявка на участь у конкурсному відборі за формою, що додається; 2) бізнес-план з фінансово-економічним обґрунтуванням проекту, який повинен містити інформацію про: - назву, мету, вартість та джерела фінансування проекту, соціальні та екологічні наслідки його впровадження; - фінансово-економічні показники ефективності роботи суб’єкта малого та середнього підприємництва протягом останнього звітного періоду поточного року; - фінансово-економічні показники ефективності проекту (фактичне збільшення обсягів виробництва, відрахування до бюджету, досягнутий рівень рентабельності, строк окупності); - створення нових робочих місць, зокрема, за умови збереження наявного персоналу; - рівень заробітної плати працівників, які будуть працевлаштовані на нові робочі місця, та/або динаміку зміни рівня заробітної плати одного штатного працівника; - впровадження енергозберігаючих заходів, їх обґрунтування та оцінка економічної ефективності від їх впровадження. 3) копію кредитного договору, завірену банківською установою, яка видала кредит; 4) графік погашення кредиту та сплати відсотків за ним, виданий банківською установою; 5) завірені банком копії платіжних доручень щодо сплати зобов’язань за кредитним договором; 6) копії документів, що підтверджують цільове використання кредитних коштів; 7) довідку про банківські реквізити, видану банківською установою; 8)довідку про відсутність простроченої заборгованості зі сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів.

Відповідальність за повноту і достовірність відомостей в поданих документах покладається на суб’єктів підприємництва.
Прийом документів здійснює Регіональний фонд підтримки підприємництва в Миколаївській області ( за адресою: м. Миколаїв, проспект Героїв України (колишній просп. Героїв Сталінграду), 9, ауд. 100 Б), або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Положення про Порядок часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації проектів та форма заяви додаються.

Початок прийому документів для участі в конкурсі з 12 березня 2018, кінцевий термін подання документів 16 квітня 2018 року.
Про остаточну дату, час та місце проведення конкурсного відбору буде повідомлено додатково. За адресою: Миколаївська обласна державна адміністрація, м. Миколаїв, вул. Адміральська 22, каб. 410
Довідки за тел.: 063 471 56 35 ; 37 09 66


<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 8 10 > Кінець >>

Сторінка 10 з 137

Одноклассники

ПАРТНЕРИ

 

 

Офіційний сайт Верховної Ради України

Офіційний сайт Миколаївської Міськради

ВІДЕО

Галерея

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

ПОГОДА

 

 

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru