На даний момент 78 гостей на сайті

Увага! Семінари! Заходи!

Немає подій

 

 

 

Гарячi новини

  • Скорая предпринимательская помощь
  • Скорая предпринимательская помощь
  • Скорая предпринимательская помощь

Новини України

  • Профсоюз
  • Профсоюз

Вітання з Великодніми святами!

Шановні колеги!

Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим!
Нехай Великодні свята принесуть у ваші домівки достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серця добром та милосердям. Нехай сяйво Христового Воскресіння завжди зігріває Вашу душу теплом, радістю, добром і Божою благодаттю, зміцнить віру, вселяє надію, принесе у Ваш дім любов і благополуччя, у справах нові успіхи.

Щасливих Вам Великодніх свят!

З повагою голова профспілки Олена Герасимчук

Резолюція до проекту змін Податкового кодексу

В цьому році започатковано реформування податкової системи. На відміну від попередніх років розробкою Податкового кодексу займається Асоціація платників податків України, яка вже презентувала проект так званого Ліберального кодексу. Цей Кодекс докорінно змінює концепцію податкової системи і особливо розділу «Спеціальні податкові режими», якою практично скасовується спрощена система оподаткування, а це в свою чергу може призвести до втрати економікою України сектору малого та середнього бізнесу. На засіданні Регіональної ради підприємців 29 березня 2017 року, після обговорення проекту запропонованих змін та консультацій з бізнесом,  було ухвалено Резолюцію, яку направлено розробникам:

РЕГІОНАЛЬНА РАДА ПІДПРИЄМЦІВ

ПРИ МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Резолюція

до проекту змін до Податкового кодексу України (Ліберальний кодекс), який заплановано ввести в дію з 01.01.2018 р., ухвалена учасниками засідання Регіональної ради підприємців при Миколаївській ОДА

29 березня 2017р.

Регіональна рада підприємців при Миколаївській ОДА, яка представляє інтереси більше 40 000 осіб малого та середнього бізнесу Миколаївської області, розглянувши запропонований Асоціацією платників податків України проект змін до Податкового кодексу, в цілому підтримує нову Концепцію податкової системи в Україні, яка спрямована на комплексне зменшення податкового навантаження на бізнес, виведення бізнесу з "тіні".

Представники малого та середнього бізнесу категорично не погоджуються  з новою редакцією 9 розділу ПК "Особливі податкові режими". Запропоновані нововведення в проекті Податкового кодексу (Ліберальний кодекс) фактично спрямовані на ліквідацію існуючої спрощеної системи оподаткування, а це в свою чергу призведе до руйнації цілого сектору економіки МСБ, який в Україні в період тяжкої економічної кризи є бюджетоутворюючим. Розробникам проекту слід враховувати, що 9 розділ ПК в 2011р. розробляв сам бізнес, тому  були враховані всі нюанси оподаткування  МСБ, він майже ідеальний. Єдиний недолік - не були враховані інфляційні процеси, які відбулися в Україні в 2014 -2016рр.

Регіональна рада підприємців при Миколаївській ОДА, від імені малого підприємництва Миколаївської області, які обрали для своєї діяльності спрощену систему оподаткування, при внесенні змін до ПКУ (Ліберального кодексу)  наполягає на  врахуванні наших вимог, а саме :

-  взяти за основу розділ XIV «Спеціальні податкові режими»  Податкового кодексу України, як такий що влаштовує 90% малих суб’єктів підприємницької діяльності;

-  підвищити та прирівняти до мінімальної заробітної плати обсяг доходу:

- для першої групи - обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150 мінімальних заробітних плат;

-  для другої групи -  обсяг доходу не перевищує 1500  мінімальних заробітних плат;

- для третьої групи - обсяг доходу не перевищує 3000  мінімальних заробітних плат;

-        диверсифікувати відсоткову ставку єдиного податку для другої групи відносно кількості мешканців населених пунктів:

-  до 10000 мешканців – до 5% від мінімальних заробітних плат;

-  від 100 001 до 500 000 мешканців – до 10 % від мінімальних заробітних плат;

-  від 500 001 мешканців – до 15 % від мінімальних заробітних плат.

Перша, друга та третя групи  працюють без застосування розрахунково-касових апаратів, за винятком  продажу технічно-складних побутових товарів.

- у пункті 2  підрозділу1 розділу XIII перехідні положення встановити що: «З 1 січня 2018року ставка податку на доходи фізичних осіб становить 20%» далі по тексту по п.п. «в».

Голова Регіональної ради підприємців

Олена Герасимчук

<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 8 10 > Кінець >>

Сторінка 10 з 123

Одноклассники

ПАРТНЕРИ

 

 

Офіційний сайт Верховної Ради України

Офіційний сайт Миколаївської Міськради

ВІДЕО

Галерея

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

ПОГОДА

 

 

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru